Shiffa Home

CTV (CETAVİN) KAPSÜL

  • M00089
  • VAR

CTV (CETAVİN) KAPSÜL

110,50
%15
130,00
93,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

CETAVİN KAPSÜL 

Cetavin Kapsül Nedir? 

Cetavin kapsül içerisinde; Ginseng Kökü 603 mg, Alfa Lipoik Asit 242.82 mg, Arı Poleni 123 mg, Kekik Toprak Üstü 123 mg, Çemen Tohumu 84 mg, Kudret Narı Meyvesi 84 mg, Arı Sütü 84 mg, Ginseng Kökü Ekstresi 60 mg, Zeytin Yaprağı 60 mg, Ceviz Yaprağı 60mg, Zencefil Rizomu 60 mg, Propolis Ekstresi 54mg, Yeşil Çay Yaprağı 48 mg, Yaban Mersin Yaprağı 36mg, Tarçın Kabuğu 36 mg, Bamya Çiçeği 36mg, Böğürtlen Yaprağı 36mg bulunduran, tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.  

1989’ dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, özenle temin ettiği kaliteli hammaddeler ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir. Gücünüze güç katmaya gelen ShiffaHome Cetavin’ i kapsül formunda üretti.  

 Cetavin Kapsülün Faydaları Nelerdir? 

Cetavin kapsül, gün içerisinde kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. İçerisinde barındırdığı vitamin ve mineraller ile besleyici değeri oldukça yüksektir. Daha aktif ve zinde bir yaşam için Cetavin kapsül mükemmel bir seçenek olacaktır. İçerisinde bulunan zengin içerikli ekstrelerden dolayı besin değeri oldukça yüksektir. 

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.  

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor. 

Cetavin Kapsülün İçinde Neler Var? 

Ginseng, içerisinde bulundurduğu ginsenosit ve gintonin isimli aktif maddeler sayesinde gingsengin rahatlatıcı ve canlandırıcı bir etkisi vardır. Bu bileşikler birbirini tamamlayıcı etki gösterir. Gingseng bitkisi etli köklere sahip ve yavaş büyüyen bir bitkidir. Yetiştirilme süresine göre kırmızı, beyaz ve taze olarak sınıflandırılır.  

  

Arı Poleni, çiçekli bitkilerin üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein başta olmak üzere, karbonhidrat, amino asitler, mineral maddeler ve vitaminler içermektedir. 

  

Yaban Mersini, flavonoid ve fenolik asitler gibi antioksidan maddelerce zengindir. Yaban mersinin etken madde içeriğinde; kamferol, ferulik asit, vanilik asit, kafeik asit, gallik asit ve protokateşuik asit bulunmaktadır. 

Kudret Narı, kudret narının sayısız faydası bulunmaktadır. Kudret narı tropikal bir meyvedir. Yüksek oranda C vitamini ve faydalı birçok mineral içerir. İçerdiği lifler sayesinde iyi bir diyet kaynağı olabilir. Ispanağın iki katı kadar kalsiyum içerir. Beta karoten ve muz kadar da potasyum içerir. 

İçerik (3 Kapsülde): Ginseng Kökü: 603 mg (Panax Ginseng), Alfa Lipoik Asit:242.82 mg, Arı Poleni 123 mg, Kekik Toprak Üstü:123 mg (Thymus Sp.), Çemen Tohumu: 84 mg (Trigonella Foenum-Graceum), Kudret Narı Meyvesi: 84 mg (Momordica Charantia), Arı Sütü: 84 mg, Ginseng Kökü Ekstresi: 60 mg (Panax Ginseng), Zeytin Yaprağı: 60 mg (Olea Europea), Ceviz Yaprağı:60mg (Juglans Regia), Zencefil Rizomu: 60 mg (Zingiber Officinale), Propolis Ekstresi 54mg, Yeşil Çay Yaprağı: 48 mg (Camellia Sinensis), Yaban Mersin Yaprağı:36mg (Vaccinium Myrtillus), Tarçın Kabuğu:3 6 mg (Cinnamomum Sp.), Bamya Çiçeği:36mg (Hibiscus Esculentus), Böğürtlen Yaprağı:36mg (Rubus Fruticosus), D-Biotin: 180 mcg - % BRD:360, Bitkisel Kapsül 360 mg. 

Tüketim Önerisi: 11 yaş üstü yetişkinlerde günde 3 defa birer kapsül alınması tavsiye edilir.  

Saklama Koşulları ve Raf ÖmrüIsı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıl.  

- İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026 

- GIDA ONAY NUMARASI: 002371-21.03.2017 

Ambalaj60 Kapsül  

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.  

Neden Shiffa Home Cetavin Kapsül? 

Shiffa Home, bir Aksuvital markasıdır. AksuVital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermo kozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.   
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:  

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,  
  • GDO içermez,  
  • Silikon içermez,  
  • Renklendirici içermez,  
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir.  

  

400 çeşit ürünüyle sektörde ilklerin markası haline gelen AksuVital, uzman kadrosu, hijyenik ve ileri teknolojiye sahip modern tesislerinde, ilgili mevzuatlar çerçevesinde GMP (Good Manufacturing Process-İyi Üretim Uygulamaları), ISO 22000:2005 ve ISO 9001: 2015 standartlarına göre üretim yapılmakta ve sertifikalandırma süreçleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Baharat Diyarı E-Ticaret Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.