KİLİS ZEYTİNYAĞI 5 LİTRE

  • BZ005
  • VAR

KİLİS ZEYTİNYAĞI 5LİTRE

300,00
250,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

Baharat Diyarı Soğuk Sıkım Özel Hasat Doğal Sızma Zeytinyağı Kilis Yöresi 

KASIM-2017 “ÖZEL HASAT”I
EKSTRA NATUREL (DOĞAL) SIZMA  
 
Soğuk Sıkım Doğal Sızma Zeytinyağı içerir. 
(Cam Ambalaj)  

 Zeytinyağımız:
Kilis yöresinin eşsiz iklimde yetişen zeytin ağaçlarından Kasım ayı hasat döneminde elde edilir. Fermantasyona ve bozulmaya uğraması engellenerek aynı gün içerisinde sıkım aşamasına geçilir.

24 derecede soğuk pres yöntemiyle en sağlıklı meyve suyu olan Kilis Zeytinyağları elde edilir.

Kasım-2017 Sezonunda elde ettiğimiz zeytinyağlarımız Ekstra Naturel (Doğal) Sızma kategorisindedir. 

Tamamen ÖZEL ÜRETİM ve ÖZEL HASAT tır. 

Zeytinyağlarımız dip zeytin içermez. Tamamı üst zeytinden elde edilmiştir. Kapağı açtığınızda hissedeceğiniz buram buram zeytin, buram buram tazelik ve aroma kokusunu içinize çektiğinizde doğanın mucizesine tanık olacaksınız.

Kullanım alanları:

Yanma derecesi yaklaşık 270 derece olduğundan sıcak ve soğuk yemeklerde, salatalarda, kahvaltılarda (sade veya pul biber ve kekik ekleyerek), cilt ve saç bakımında, cildiniz için doğal merhem olarak kullanabilirsiniz.

Özenli paketleme, zamanında kargoya teslim ve kargoda yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı istenildiği takdirde yeni ürün gönderimi.

Meraklısına!!!

Zeytinyağı kullanımının ülkemizde son yıllarda artmaya başlamasıyla birlikte piyasada gerçekleştirilen hileler ve bazı etik olmayan pazarlama teknikleriyle tüketicinin kafası iyice karışmaya başlamıştır. Bu kafa karışıklığını ortadan kaldırabilmek adına önemli gördüğümüz bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Soğuk Sıkım Ekstra Naturel (Doğal) Sızma Zeytinyağı içeriğindeki fenoller sayesinde antioksidan yönünden çok zengindir. İçinde E ve K vitamini ayrıca klorofil ve karoteoidleri barındırır. Bu mucize sıvı ile ilgili araştırmalar devam etmekte ve her geçen gün yeni özellikleri keşfedilmektedir. Bunlar arasında felci önlemesi, bağışıklık sistemini güçlendirmesi sayılabilir. 
Soğuk Sıkım Ekstra Naturel (Doğal) Sızma Zeytinyağının, yanma derecesinin yüksekliği(270 derece) ve toksin oluşturmaması sebebiyle sıcak-soğuk tüm yemeklerde kullanılabilir.
Memnuniyet

Verdiğim sipariş hızlı bir biçimde elime ulaştı ve beklentimin çok üzerindeydi. Çok teşekkürler baharatdiyari güvenimi boşa çıkarmadınız. Artık tek tercihim burası :)

Ahmet İçer 31 Ara 2018 14:39
Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Baharat Diyarı E-Ticaret Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.