Shiffa Home

SHEA BUTTER

  • M02221
  • VAR

SHEA BUTTER 150 GR.

63,75
%15
75,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -

SHEA BUTTER 150 ML 

Afrika’nın en güçlü doğal nemlendiricisi olarak bilinen ’Shea Butter’ uçuk sarı veya fildişi renklerinde Afrika’da yetişen, Karite ağacının ceviz büyüklüğündeki meyvelerinden soğuk presleme yöntemiyle elde edilir.  

Karite ağacı 200 yaşına kadar meyve verebilen güçlü bir ağaçtır. Dünya üzerinde bilinen en güçlü doğal nemlendiricilerden biridir ve birçok kozmetik ürün içerisinde en tercih edilen yağdır. Shea Butter yağının değerli olmasının nedenleri arasında ciltte hızlı emilmesi, yağımsı bir tabaka oluşturmaması ve vitamin çeşitliliğinin fazla olmasıdır.  

Shea yağının; nem, oleik asit, trigliseridler, E vitamini, esansiyel yağ asitleri ve Omega-6 yağ asitleri bakımından zengin bir kaynaktır. Direkt kullanılabileceği gibi evde cildiniz için yaptığınız bütün doğal karışımlarda kullanılabilir. Saç ile kafa derisi kuruluğunu azaltmak, çok işlem gören saçların onarılmasında ve yumuşamasında etkilidir. İçeriğindeki yüksek miktarda A ve E vitamini bulunmaktadır. Makyaj öncesi cildinize ince bir tabaka halinde sürebilirsiniz. Böylece yaptığınız makyaj daha pürüzsüz görünecektir. Nemlendirici etkisi ve ciltte oluşturduğu koruyucu tabaka sayesinde, cildin rüzgâr, güneş ve soğuğa karşı dayanıklılığı arttırır. Tüm vücut ve yüz için nemlendirici amaçlı kullanılabilir. 

Soğuk sıkım tekniği ile üretilmiştir. 

 

Shiffa Home Shea Yağı Kullanım Önerisi: 

Haricen masaj yapmak sureti ile cilt bakımında kullanılabilir. Cildi beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. 31 °C Derecenin altında katılaşır. 

İÇERİK: %100 Shea Butter. 

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Oda sıcaklığında 15-30 °C muhafaza ediniz. Isı ışık ve nemden koruyunuz. Ambalajı yırtık ürünleri satın almayınız. Raf ömrü: 3 yıldır.  

GRAMAJ: 150 gr 

 

Shiffa Home bir Aksu Vital markasıdır.Aksu Vital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.       
      
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:      

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,      
  • GDO içermez,      
  • SİLİKON içermez,      
  • RENKLENDİRİCİ içermez,      
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 Baharat Diyarı E-Ticaret Hizmetleri Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.